Aktualitet

“Asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë”, Greg Rama shfaqet i ‘mërzitur’ nga karantina, e kalon kohën në rrjetet sociale

FOTO
Greg Rama poston thënien: “Ndonjëherë asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë”.
Featured image of article: “Asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë”, Greg Rama shfaqet i ‘mërzitur’ nga karantina, e kalon kohën në rrjetet sociale Greg Rama

Tiranë- Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ashtu si të gjithë qytetarët e tjerë ndodhet në izolim. Por në rrjetet sociale ai është aktiv dhe së fundmi ka publikuar një thënie.

“Ndonjëherë asgjëja është gjëja më e vështirë për t’u bërë”, ka shkruar djali i kryeministrit në Instagram. Mesa duket edhe ai është mërzitur nga ajo çfarë po ndodh në vend, pas përhapjes së COVID-19, pasi të gjithë janë në karantinë. Me këtë postim Greg Rama tregon se mezi po i kalon ditët në izolim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Gregut

Ndërkohë, në Shqipëri janë 212 persona të infektuar me Covid-19 dhe numri i viktimave ka shkuar në 10. 40 nga të prekurit janë shëruar, por harta e infektimit është zgjeruar. Mirdita i është bashkuar listës së fundmi, me 1 të infektuar, ndërsa epiqendra është në Tiranë me 121 të infektuar. 4pacientë tek Infektivi ndodhen në intubim. Autoritetet kanë vetëm një thirrje për qytetarët: Qëndroni brenda!

J.V/Dosja.al

Shto Koment