Showbiz

Asgjë nuk është ashtu siç duket, Nora Istrefi uron Robertin për festivalin e RTSH(Foto)

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë dy personazhet më të përfolur muajt e fundit në mediat rozë për shkak të ndarjes së tyre.
Featured image of article: Asgjë nuk është ashtu siç duket, Nora Istrefi uron Robertin për festivalin e RTSH(Foto) Nora Istrefi dhe Robert Berisha

TIRANË- Por edhe pse të dy e kanë pranuar hapur  ndarjen e tyre, dyshja e famshme vijon  të ndajë momente të bukura sëbashku, pasi akoma i lidh diçka shumë me vlerë përveç dashurisë  ësë tyre, siç është, vajza, Rene.

Së fundmi kemi parë që këngëtari i njohur, Robert Berisha mori pjesë  në Festivalin e Këngës në RTSH, ku pas kësaj pjesmarrje u pa që shumë miq e kolegë i ri uruan suksese Robertit për garën që një fitues do ta çojë në Eurovizion.

Ndërkohë mes shumë urimesh, ka rënë në sy edhe urimi që ish-partnerja e tij Nora, i  ka bërë Robertit për këngën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket kjo afërsi  mes tyre, lë të kuptohet që çiftin e njohur nuk mund ta ndajë asgjë. Akoma mes tyre me shumë gjasa ka ende ndjena për njëri-tjetrin.

A.C/Dosja.al

Shto Koment