Showbiz

“Asgjë në këtë botë s’na ndan”, dedikimi emociounues i Vesa Lumës për Big Bastën në 4-vjetorin e martesës

Vesa Luma i ka bërë bashkëshortit të saj nëj dedikim mjaft emocionues në 4-vjetorin e martesës së tyre, ku tregon se aty ku ka dashuri asgjë nuk të ndan.
Featured image of article: “Asgjë në këtë botë s’na ndan”, dedikimi emociounues i Vesa Lumës për Big Bastën në 4-vjetorin e martesës Vesa Luma dhe Big Basta
TIRANË- Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, reperi Big Basta kanë festuar ditën e sotme  4-vjetorin e martesës së tyre.

Prej katër vitesh të martuar, Vesa e ka uruar përmes një postimi në Instagram bashkëshortin e saj me një mesazh mjaft emocionues.

‘Gëzuar përvjetorin! Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse çdo gjë është e mundur kur Do me gjithë zemër . Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kësaj dashurie #Liani Të dua shumë my forever 24’, shkruan Vesa krahas fotove të dasmës që ka postuar ditën e sotme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vesa dhe Big Basta kanë një djalë nga martesa e tyre, te cilin e kanë quajtur Liam.

A.C/Dosja.al

Shto Koment