Sport

Arthur-Pjanic nuk ishte asgjë, Interi dhe Barcelona përgatisin shkëmbimin më të bujshëm të verës

Griezmann mund të përfshihet në operacion për të blerë Martinezin dhe vlerat e tyre në treg janë thuajse njësoj
Featured image of article: Arthur-Pjanic nuk ishte asgjë, Interi dhe Barcelona përgatisin shkëmbimin më të bujshëm të verës Lautaro Martinez

Pjanic-Arthuro duket se nuk do të jetë shkëmbimi më i bujshëm i kësaj vere. La Repubblica raporton se Lautaro Martinez mund të shkëmbehet me Antoine Griemzann.

Klauzola e sulmuesit të Interit (111 mln euro) skadon më 7 korrik. Kjo do të thotë se Barcelona nuk ka shumë kohë për të kryer transferimin. Zikaltrit nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga sulmuesi i tyre, por kanë një gjë ndër mend.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Griezmann mund të përfshihet në operacion për të blerë Martinezin dhe vlerat e tyre në treg janë thuajse njësoj. Me pak fjalë, do të ishte një shkëmbim i natyrshëm dhe thuajse në të njëjtat shifra. Sigurisht, edhe në të njëjtat pozicione, në sulm.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment