Politike

Artan Hoxha i kollitet në studio, Fevziu frikësohet dhe i bërtet: Tani mos u kollit se…

Në një moment Artan Hoxha kollitet, gjë që panikos edhe moderatorin, i cili i tërheq vëmendjen menjëherë.
Featured image of article: Artan Hoxha i kollitet në studio, Fevziu frikësohet dhe i bërtet: Tani mos u kollit se… Blendi Fevziu dhe Artan Hoxha

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një lidhje live në emisionin “Opinion” ku edhe i është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve.

Në studio është i ftuar analisti Artan Hoxha dhe moderatori Blendi Fevziu, të cilët i bënin pyetje kreu të qeverisë vetëm disa momente pasi ai prezantoi planin ekonomik për të përballuar ngjarjen e koronavirusit.

Në një moment Artan Hoxha kollitet, gjë që panikos edhe moderatorin, i cili i tërheq vëmendjen menjëherë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tani mos u kollit se…,”-tha Fevziu.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment