Aktualitet

“Më fotografojnë në çdo moment”, Hoxha i tregon Ramës mesazhet nga njerëzit që e ndjekin: Janë kriminelë, Shullazi e këta janë burg, ata që na ndjekin kanë rreshtuar kufomat

I ftuar në studion e “Opinion”, teksa po pyeste kryeministrin Edi Rama për krimin e organizuar, Hoxha nxorri mesazhet dhe tregoi se si e ndiqnin gjithë kohës.
Featured image of article: “Më fotografojnë në çdo moment”, Hoxha i tregon Ramës mesazhet nga njerëzit që e ndjekin: Janë kriminelë, Shullazi e këta janë burg, ata që na ndjekin kanë rreshtuar kufomat Artan Hoxha, sms-ja ndaj tij dhe Edi Rama
Përditësuar:

TIRANË– Gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa mesazhe që i kanë ardhur në telefonin e tij, nga persona të panjohur. I ftuar në studion e “Opinion”, teksa po pyeste kryeministrin Edi Rama për krimin e organizuar, Hoxha nxorri mesazhet dhe tregoi se si e ndiqnin gjithë kohës.

SMS-ja ndaj Hoxhës

Pjesë nga biseda

Hoxha: E sheh këtë këtu ti? (tregon Shullazi) Ky është në burg ka mbaruar puna me këtë. Është në burg ky.

Rama: C;më del me shkop aty?

Hoxha: Ky është dënuar sepse është denoncua këtu

Rama: Po pse nuk je sot solidar

Hoxha: Jam, por…

Rama: Ulu këtu të ta shpjegoj…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Hoxha: E fundit, krimi i organizuar sot ëështë ai që ty ta kanë sekuestruar e ta kanë marrë në mes të ditës…..Jani Prengën dhe nuk e gjejmë dot.

Rama: E vërtetë është…Ti vazhdo kërkoje

Hoxha: Dhe tjetra….Më kanë ardhur disa mesazhe. Më kanë fotografuar ku kisha lëvizur gjatë gjithë ditë. Ky është krimi i organizuar. Jo ata, me ata ka mbaruar puna. Krimi i organizuar është ky që ka rreshtuar kufomat. 16 të zhdukur në Vlorë.

Rama: Edhe çfarë, çfarë thotë ai

Hoxha: Krimi i organizuar e ka buxhetin më të madh se ty….e se ministria jote e Brendshme

Rama: U çove dhe more kot aty….

(f.m/dosja.al)

Shto Koment