Aktualitet

“Arrestohet miku i Qazim Sejdinit”, Berisha: U regjistrua teksa merrte 10 mijë euro, askush nuk flet për të

Në një status në rrjetet sociale, ish-kryeministri shkruan se Altin Knuti është nën masën arrest shtëpie dhe po kërkon ta mbyllë çështjen në apel.
Featured image of article: “Arrestohet miku i Qazim Sejdinit”, Berisha: U regjistrua teksa merrte 10 mijë euro, askush nuk flet për të Ish-kryeministri Sali Beirsha dhe Qazim Sejdini

TIRANË– Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim në faqen e tij në Facebook.

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, ku shkruhet se miku i Qazim Sejdinit, Altin Knuti është arrestuar.

Ish-kryeministri shkruan më tej se Knuti është filmuar teksa merr 10 mijë euro dhe aktulisht ndodhet nën masën arrest shtëpie.

Postimi i plotë i Berishës

Arrestohet keshilltari siçilist se mori 10 000 euro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo mbulohet me heshtje sepse pret lirimin ne apel!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Esht arrestuar ne flagrance Altin Knuti keshilltar i majte per elbasanin ..esht kapur me video dhe me regjisttim duke marre 10 mij euro…dhe mbrohet nga Qazim sejdini pasi askush nuk eshte prononcuar.esht ne arrest shtepie dhe e ka hedhur ne apel…..por askush nuk ka fol per arresyimin e tij dhr kerkon ta mbylli ne apel…

Altin Knuti ekspert mjekoligjor prane Institutit te Mjeksise Ligjore arrestohet ne flagrance dhe esht ne arrest shtepie.Ka tre dite qe ka ndodhur dhe asnje media nuk eshte prononcuar pasi Altin Knuti eshte miku i Qazim Sejdinit dhe mediat jane te blera nga qazo.Asnje prononcim nuk ka as nga drejtori institucionit Bledar Xhemali i cili e mbron pasi eshte ekspert me kurs specializimi 9 mujor dhe punon prane I stitutit te mjeksise ligjore pasi mbrohet dhe ben te gjitha pazaret e pista me drejtorin e Institutit Bledar Xhemali.Po te nis dhe listen e grafikut me poshte ku eshte ai i gatshem prane IML tirane.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment