Aktualitet

ARRESTIME/ E shtrinë në tokë, policia arreston një e nga një të rinjtë, momenti kur efektivët rrethojnë të rinjtë, dy i zbritën nga makina

VIDEO
Siç shihet edhe në foto, efektivët kanë ndaluar të rinjtë dhe i kanë shtrirë në tokë, duke u vënë prangat.
Featured image of article: ARRESTIME/ E shtrinë në tokë, policia arreston një e nga një të rinjtë, momenti kur efektivët rrethojnë të rinjtë, dy i zbritën nga makina

TIRANË– Policia ka nisur arrestimet e protestuesve. Siç shihet edhe në foto, efektivët kanë ndaluar të rinjtë dhe i kanë shtrirë në tokë, duke u vënë prangat.


Në disa foto, duke edhe momenti kur efektivët e policisë kanë ndaluar një automjet dhe kanë zbritur nga ai personat që ndodheshin brenda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment