Showbiz

Armina Mevlani surprizon: E kam të dashurin pjesë të një bande, jemi si uji me zjarrin

FOTO
Bloggerja këtë rradhë na ka prezantuar me tekstin e këngës së Lana Del Rey-t, 'Brooklyn'. Në të flitet se i dashuri i këngëtares bën pjesë në një bandë, i bie kitarës ndërsa ajo këndon.
Featured image of article: Armina Mevlani surprizon: E kam të dashurin pjesë të një bande, jemi si uji me zjarrin Shkelzen Berisha , Armina Mevlani

TIRANE– Armina Mevlani është një prej vajzave të njohura shqiptare që ka një pasion për këngët rok and roll dhe nuk nguron që herë pas here ti tregojë të preferuarat e saj në instastory.

Bloggerja këtë rradhë na ka prezantuar me tekstin e këngës së Lana Del Rey-t, ‘Brooklyn’. Në të flitet se i dashuri i këngëtares bën pjesë në një bandë, i bie kitarës ndërsa ajo këndon.

Mirë, i dashuri im është pjesë e një bande…jemi si uji me zjarrin, jemi si era dhe deti’ – është një pjese e tekstit të këngës e shpërndarë nga Armina.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo ka ndarë dhe pjesë të tjera të këngës e cila mesa duket është një ndër të preferuarat e saj.

Ndoshta Armina lidhet shumë me tekstet e këngëve saqë mund ta imagjinojë Shkëlzenin pjesë e një bande…muzikore sigurisht!

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment