Showbiz

Armina Mevlani shfaqet si asnjë herë më parë, e “djeg” me Twerk: Kisha shumë qejf…(FOTO)

I paska pëlqyer jashtëzakonisht shumë kjo sfidë, pasi edhe krahas fotos ku duket se po kërcen twerk, ajo shkruan: Kisha shumë qejf.
Featured image of article: Armina Mevlani shfaqet si asnjë herë më parë, e “djeg” me Twerk: Kisha shumë qejf…(FOTO) Armina Mevlani

 TIRANË- Blogerja e njohur shqiptare, Arima Mevlani është një prej personazheve  më të përfolur të showbizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku  ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga  jeta e saj.

Së fundmi në disa foto të publikuara nga emisioni “Shiko Kush LUAN”, Armina ka treguar se ka kërcyer twerk në mes të skenës.

E mesa duket i paska pëlqyer jashtëzakonisht shumë kjo sfidë , pasi  edhe  krahas fotos ku duket  se po kërcen tëerk, ajo shkruan: Kisha shumë qejf.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë që Armina njihet  për jetën luksoze që bën dhe ajo tregon  se herë pas here  frekuenton edhe  vende të caktuara ku mund të dëfrehet duke kërcyer me muzikë të stileve të ndryshme.

A.C/Dosja.al

Shto Koment