Showbiz

Armina Mevlani rrëfehet për jetën private dhe planet për dasmën: E shoh veten shumë shpejt mami, Shkëlzeni më ka kuptuar

Ajo ka treguar se e sheh veten mami shumë shpejt pasi dëshiron të kënaqë prindërit, familjen dhe veten.
Featured image of article: Armina Mevlani rrëfehet për jetën private dhe planet për dasmën: E shoh veten shumë shpejt mami, Shkëlzeni më ka kuptuar Armina Mevlani

TIRANE– Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama.
Së fundi blogerja ka rrëfyer për “Revistën Who” shumë detaje rreth planeve për dasmën dhe planeve për fëmijë.

Ajo ka treguar se e sheh veten mami shumë shpejt pasi dëshiron të kënaqë prindërit, familjen dhe veten.

Nuk e shoh shumë larg sepse unë vitin tjetër bëj 30 vjeç, e shoh shpejt, dua që patjetër të kënaq veten, partnerin, familjarët dhe të kem një dhuratë nga zoti siç është një fëmijë. Por kam pritur për shkak sepse të dy kemi qenë të angazhuar, por dhe kemi dashur të shijojmë këtë pjesën e të qenurit vetëm me njëri-tjetrin dhe ndihem me fat që edhe Shkëlzeni në këtë pikë më ka kuptuar sepse unë jam lidhur në një moshë relativisht shumë të re me të, më ka kuptuar që unë të ndihem gati dhe kjo periudhë po afron.”

Ndërsa për dasmën ajo është shprehur se nuk e ka anulluar dhe se eshte ne planet e aferta:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shpresoj që gjërat të shkojnë mirë sepse unë këtë verë kisha shumë projekte sikundër dhe që e kam pranuar, mund të kishte dhe një dasmë të mundshme dhe nuk është se isha organizuar për këtë pjesë. E kishim folur dhe menduar, por nuk e kisha organizuar, ç’është e vërteta dhe nuk është se e kam anulluar. Është në planet e afërme, nëqoftëse gjithçka shkon mirë, patjetër që do ndodhi, por unë nuk kam pasur asnjëherë nxitim për t’u martuar dhe për të bërë dasmë. Dasma do bëhet sigurisht, por nuk e kam pasur pjesë që duhet bërë patjetër.

Ajo prej vitesh është në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishën, një lidhje që pritet të kurorëzohet me martesë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment