Showbiz

Armina Mevlani pjesë e ekranit? Hap arkivat e para 7 viteve, ç’farë do të tregojë blogerja me këtë postim(FOTO)

 Së fundmi mesa duket blogerja paska hapur arkivat dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të para 7 viteve ku ajo ka qenë në rolin e prezantueses në televizon.
Featured image of article: Armina Mevlani pjesë e ekranit? Hap arkivat e para 7 viteve, ç’farë do të tregojë blogerja me këtë postim(FOTO) Armina Mevlani

TIRANË- Blogerja e njohur Armina Mevlani është një prej personazheve më të përfolur të  showbizzit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi mesa duket blogerja paska hapur arkivat dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të para 7 viteve ku ajo ka qenë në rolin e prezantueses në televizon.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duket se  Armina po bëhet  nostalgjike për këtë kohë, dhe ndoshta përmes kësaj fotoje po tregon se po planifikon diçka të re për t’u bërë pjesë  e ekranit.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment