Showbiz

Me këmishën e tij veshur, Armina Mevlani s’gjen rehat pa Shkëlzen Berishën, gjen mënyrën për ta marrë me vete në punë

Të gjitha vajzat e dinë se një ndër kënaqësitë e të pasurit një të dashur është të marrësh 'borxh' rrobat e tij.
Featured image of article: Me këmishën e tij veshur, Armina Mevlani s’gjen rehat pa Shkëlzen Berishën, gjen mënyrën për ta marrë me vete në punë Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

TIRANE-Bloggerja shqiptare Armina Mevlani ka pasur një ide ndryshe se si të vishej në përditshmëri. Nuk kërkoi asgjë në garderobën e saj por shkoi në atë të partnerit të saj, Shkëlzen Berishës.

E veshur me xhinse të larta dhe me një këmishë të lidhur në mes, Armina ka zbuluar se kjo e fundit nuk është e saja. “Me këmishën e tij” shkruan Armina teksa tregon veshjen e saj në Instastory.

Armina Mevlani, veshja

Veshja e saj është tejet minimale, e shoqëruar dhe me një palë vëthë dhe syze duke e bërë tepër komode për të dalë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me pak fjalë, nëse nuk ju pëlqen asgjë që ju keni në garderobën tuaj, hidhini një sy asaj të partnerit pasi mund të surprizoheni me përfundimin e plotë të veshjes suaj.

Nuk dimë se nëse Shkëlzeni e ka vënë re se i mungon një këmishë në garderobën e tij apo e ka zbuluar kur ka parë story-n e Arminës.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment