Showbiz

Armina Mevlani nostalgjike, dëgjon në makinë muzikë arabe dhe pyet ndjekësit: Ju kujtohet kjo telenovelë?

Përmes një videoje që ka postuar në Instastory, blogerja shihet teksa dëgjon muzikë arabe të telenovelës së famshme "Kloni".
Featured image of article: Armina Mevlani nostalgjike, dëgjon në makinë muzikë arabe dhe pyet ndjekësit: Ju kujtohet kjo telenovelë? Armina Mevlani

Blogerja Armina Mevlani duket se është bërë nostalgjike. Përmes një videoje që ka postuar në Instastory, blogerja shihet teksa dëgjon muzikë arabe të telenovelës së famshme “Kloni”. “Kush e mban mend këtë? E kam këtë CD prej 15 vitesh”, shkruan Mevlani mbi foto.

Postimi i Armina Mevlanit ne Instastory

Kloni është një telenovelë braziliane që mbërtheu para ekranit të gjithë shqiptarët para 17 viteve. Është luajtur në Rio de Janeiro, Brazil dhe në Marok. Përvec së historisë të bukur midis Zhades dhe Lukas, për tu përmendur është edhe lista e këngëve që jepen si kolone zanore të kësaj telenovele.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment