Showbiz

Armina Mevlani me pranga dhe fustan të kuq, i rikthehet albumit të vjetër: S’kam qenë kurrë kaq e dobët (FOTO)

Duket se Armina Mevlani ka kujtuar kohët e vjetra! Ajo ka postuar disa foto dhe nuk duket aq e 'kolme', por mjaft elegante.
Featured image of article: Armina Mevlani me pranga dhe fustan të kuq, i rikthehet albumit të vjetër: S’kam qenë kurrë kaq e dobët (FOTO) Bloggerja, Armina Mevlani.

TIRANË– Armina Mevlani ka hapur albumin e saj të fotografive nga adoleshenca. Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, poza ku duket shumë ndryshe. me disa kilogramë më pak dhe me një stil komplet ndryshe, bukuroshja tregon se kjo ka qen periudha ku fiziku i saj ishte shumë i dobët.

“S’kam qenë ndonjëherë më e dobët se aq”– shkruan Armina Mevlani në njërën nga fotot e saj ku ka pozuar me një fustan të kuq mbas trupi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Poza të vjetra të Armina Mevlanit.

Shumica e fotove i përkasin periudhës kur bloggerja ishte 16 vjeç dhe shijonte jetën bashkë me shoqërinë e saj të ngushtë.

(R.L/Dosja/al)

Shto Koment