PolitikeShowbiz

Armina Mevlani flet për ish-kryeministrin Berisha: Të kesh një vjehrrë si ai…

Blogeria Armina Mevlani që prej kohësh drejton një biznes veshjesh është disa kohësh në lidhje me djalin e ish-kryeministrit dhe ish-presidentit, Sali Berisha, Shkelzen Berishën. E pyetur se si ndihet ajo për marrëdhënien mes tyre ajo i është përgjigur që është qëjf të bisedosh me të.
Featured image of article: Armina Mevlani flet për ish-kryeministrin Berisha: Të kesh një vjehrrë si ai… Armina Mevlani, Shkelzen Berisha, Sali Berisha

TIRANË- Vajza e apasionuar për modën dhe reklamuese e shumë firmave të njohura, Armina Mevlani ka ndarë ditën e sotme disa detaje nga jeta e saj personale.

Prej vitesh në një raport me djalin e ish-kryeministrit dhe ish-presidentit, Sali Berisha, Shkelzen Berishën, dyshja presin ta finazlizojnw nw martesw raportin e tyre. Pyetjes se çfarë i pëlqën më shumë tek Shkelzeni ajo i është përgjigur kështu:

“Më pëlqen fakti që asnjëherë nuk mërzitemi së bashku. Kemi gjithmonë biseda për të bërë, ai do familjen, kafshët, natyrën dhe më pëlqen që është ai i zgjuar i kulturuar dhe i dashur.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo ka një lidhje të veçantë me Shkelzenin, dhe ka treguar ndër vite se ruan raporte shumë të mirë edhe me fëmijët e tij nga martesa e parë.

Por pyetjes mbi ish-kryeministrin Berisha, duket sikur Armina nuk i shpëton dot. E pyetur në lidhje me raportin që ka me të, Armina i është përgjigjur se Berisha është një dëgjues i mirë dhe nga ai ke çfarë meson sa herë që flet.

“Dikush me të cilin ke qejf të bisedosh pasi përveçse është dëgjues i mirë, kur flet të mëson shumë gjëra të reja mbi historinë, artin, etj”, ka qenë përgjigja e Arminës.

Foto ilustruese

(o.l./dosja.al)

Shto Koment