Showbiz

Armina Mevlani flet më në fund për operacionet plastike, e thotë troç: Në fytyrën time injektoj…(Foto)

Armina Mevlani ka treguar njëherë e mirë raportin e saj me operacionet plastike, duke treguar se pavarësisht se thoni kamë bërë, ajo shprehet se nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.
Featured image of article: Armina Mevlani flet më në fund për operacionet plastike, e thotë troç: Në fytyrën time injektoj…(Foto) Armina Mevlani

TIRANË- Blogerja e njohur Armina Mevlani është një prej personazheve më të përfolur të showbizzit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku edhe ndiqet nga një numër i lartë ndjekësish. Së fundmi në disa postime në Instastory blogerja u është përgjigjur disa pyetjeve të fansave. Njëri prej tyre ka shfaqur kuriozitet për natyralitetin e Arminës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pasi shpesh herë ajo është akuzuar nga  fansat se ka bërë ndërhyrje estetike në trup.

 “Nëse mendoni se kam bërë ndërhyrje kirurgjikale po them se jo. As lip fillers edhe asgjë tjetër të ngjashme. E mbaj fytyrën vetëm me trajtime dhe injektoj vetëm vitamina”, shprehet Armina.

A.C./Dosja.al

Shto Koment