Showbiz

Armina Mevlani do të bëhet nënë për herë të parë? Blogerja sqaron si qëndron e vërteta(FOTO)

Sipas fotos që Armina ka publikuar  duket  se fajin  e ka ushqimi që ajo është shëndoshur dhe jo shtatzënia.
Featured image of article: Armina Mevlani do të bëhet nënë për herë të parë? Blogerja sqaron si qëndron e vërteta(FOTO) Armina Mevlani

TIRANË– Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një ndër emrat më të përfolur të medias rozë në Shqipëri.

Ajo është  shumë aktive  në  rrjetet sociale  nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj private dhe jo vetëm.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram, Armina ka  treguar gjithçka për të vërtetën e shtatzënisë.

Pasi kohët e fundit shumë njerëz e pyesnin atë  nëse është në pritje të një fëmije pasi dukej  sikur kishte shtuar disa kile, por blogerja ka reguar përmes një fotoje ku ju ka mbyllur gojën të gjithëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas fotos që Armina ka publikuar  duket  se fajin  e ka ushqimi që ajo është shëndoshur dhe jo shtatzënia.

“Jo shtatzënë, thjesht hëngra mirë”, shkruan ajo në foto  në foton ku shfaqet një  kukull me barkun  e fryrë.

 A.C/Dosja.al 

Shto Koment