Showbiz

Armina Mevlani flet hapur: Gjatë 2020-ës nuk do të ketë dasmë me Shkëlzenin, kjo është arsyeja

Flet për lidhjen me Shkëlzen Berishën, Armina Mevlani.
Featured image of article: Armina Mevlani flet hapur: Gjatë 2020-ës nuk do të ketë dasmë me Shkëlzenin, kjo është arsyeja Armina Mevalni dhe Shkëlzen Berisha.

Tiranë- Armina Mevlani ka folur së fundmi për lidhjen e saj të dashurisë me Shkëlqen Berishën. Ajo ka treguar se gjatë vitit 2020 nuk do të ketë dasmë me Shkëlzen Berishën, pasi sipas saj ky event kërkon shumë organizim.

Në emisionin “Shko Kush Luan” në Top Channel, ajo është shprehur se me Shkëlzenin bashkëjeton.

“Atëherë përsa i përket kësaj që nuk është gati nuk është e vërtetë, se të dy kemi qenë gjithmonë gati, por dasma kërkon organizim.Po ne bashkëjetojmë, pse duhet patjetër. Nuk ka dasmë në 2020, por po pati nuk do ta merrni vesh gjithsesi, kështu që…”, është shprehur ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

Shto Koment