Showbiz

Armela e BB provokon me kërcim erotik reperin me famë botërore, Tyga i kthen përgjigje (VD+FOTO)

Ish-banorja e Big Brother i ka dërguar reperit më famë botërore Tyga-s një video provokuese ku kërcen më këngën e tij dhe ai nuk ka nguruar t’i përgjigjet Armelës.
Featured image of article: Armela e BB provokon me kërcim erotik reperin me famë botërore, Tyga i kthen përgjigje (VD+FOTO) Reperi, Tyga dhe ish-banorja e Big Brother, Armela.

TIRANË– U bë e njohur në spektaklin e famshëm Big Brother, por duket se Armela kërkon të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ish-banorja e BB ka vendosur të ngacmojë hapur reperin e famshëm, Tyga.

Me një video ku bën kërcim provokues dhe twerk me këngën e Tyga-s në sfond, Armela duket se ka ndikuar menjëherë të reperi që i ka kthyer përgjigje.

Ai i ka dërguar dy ikona zjarri si për t’i treguar se me këtë kërcim e ka ‘djegur’ rrjetin. Por jo vetëm Tyga, edhe DjSnake nuk ka lënë pa i kthyer një përgjigje identike me të Tyga-s, Armelës.

Ish-banorja e Big Brother nuk ka mundur t’i mbajë emocionet dhe i ka publikuar mesazhet në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Videoja që Armela e BB ka publikuar:

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment