Showbiz

Ariana Grande qëllohet me limon në skenën e Coachella-s, fansat në mbrojtje të Beyonce-s

Beyonce performoi në atë skenë një vit më parë, pasi u gjuajt me limon nga fansat Ariana lë skenën e Coachella-s.

Këngëtarja e famshme amerikane, Ariana Grande ka qenë e ftuar për të performuar në këtë edicion të festivalit “Coachella”, por duket se performanca nuk ka shkuar siç duhet për të.

Gjatë performancës së hitit ‘Thank you, Next’, fansat janë mërzitur shumë me të pasi Ariana performoi në të njëjtën skenë ku Beyonce performoi një vit më parë dhe u pagua shumë herë më pak se Ariana.

Ata vendosën ta gjuajnë me limon, pasi albumi i Beyonces mbante emrin ‘Lemonade’ dhe Ariana la skenën e Coachella-s duke thënë: “Po largohem vetëm se më gjuajtët me limon.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: The Indepedent

L.K/Dosja.al

Shto Koment