Showbiz

“Ardit Gjebreas i ka ngelur hatri”/ Albërije Hadërgjonaj: Nuk jam servile, nuk më bën njeri artiste, unë kam lindur  

E ftuar në emisionin "Live From Tirana", Hadërgjonaj ka thënë se kënga e saj nuk mori vendin e merituar në festival dhe për këtë ajo nuk flet me Ardit Gjebrean.
Featured image of article: “Ardit Gjebreas i ka ngelur hatri”/ Albërije Hadërgjonaj: Nuk jam servile, nuk më bën njeri artiste, unë kam lindur   Alberije Hadergjonaj

TIRANË- Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka folur rreth eksperiencës së saj në “Këngë Magjike”.

E ftuar në emisionin “Live From Tirana”, Hadërgjonaj ka thënë se kënga e saj nuk mori vendin e merituar në festival dhe për këtë ajo nuk flet me Ardit Gjebrean. Këngëtarja gjithashtu ka thënë se nuk e bën Arditi artise dhe askush tjëtër pasi është diçka që ja ka falur zoti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“U çuditën të gjithë njerëzit kur kënga ime nuk hyri në finale. E kam thënë edhe tek “Kënga Magjike”, Arditit i ka ngelur hatri, patëm një përplase. Ndoshta atij nuk i pëlqeu por mua nuk më bën artiste as Ardit Gjebrea dhe asnjë njeri në botë. Mua më ka dhënë Zoti një talent dhe kam punuar fort. Unë nuk jam servile, mua nuk më bëhet vonë për askënd në botë. Unë jam Albërije Hadërgjonaj dhe kërkoj drejtësi,” tha Hadërgjonaj.

(I.A/dosja.l)

Shto Koment