Showbiz

‘U zhgënjeva…më dha 0 pikë’/ Sherri me Eneda Tarifën, Ardit Çuni sqaron zanafillën: Ajo uli veten, mua s’më prishi punë

VIDEO
Këngëtari Ardit Çuni tha se Tarifa ishte shprehur në rrjetet e saj sociale se kënga e tij ishte një ndër 5 më të mirat, dhe më pas nuk i kishte dhënë asnjë pikë.
Featured image of article: ‘U zhgënjeva…më dha 0 pikë’/ Sherri me Eneda Tarifën, Ardit Çuni sqaron zanafillën: Ajo uli veten, mua s’më prishi punë Ardit Çuni dhe Eneida Tarifa

TIRANË– Këngëtari Ardit Çuni ka folur për sherrin e tij me kolegen, Eneida Tarifa lidhur me festivalin e këtij viti në “Këngë Magjike”.

I ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Çuni tha se Tarifa ishte shprehur në rrjetet e saj sociale se kënga e tij ishte një ndër 5 më të mirat, dhe më pas nuk i kishte dhënë asnjë pikë.

Shiko minutën e 20

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ka qënë debat shumë i madh. Nuk kam dashur t’i jap vëmendje. Ka qënë një mosvlerësim i saj për projektin tim tek Kënga Magjike. E postoi dhe tha që ishte një ndër 5 më të mira, dhe më dha 0 pikë. U zhgënjeva. E konsideroja mike. Nuk u zhgënjeva se unë isha Arditi, ajo uli veten me atë që bëri. Ha fjalët e tua i thonë kësaj. Mua nuk më prishi asnjë punë, thjesht ishte imazhi i saj u dëmtua. Të drejtën masa ma kaloi mua. Kam pritur një telefonatë, një mesazh. Ka folur tek miqtë… por nejse. Unë ankohem kur kam të drejtë,”-u shpreh ai.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment