Showbiz

U shtrua në spital tek neurokirurgjia, aktori Arben Derhemi probleme me shëndetin, sqaron vetë ç’i ndodhi (FOTO)

Vetë aktori ka ndarë një foto në Instagram, ku edhe ka shkruar se ka qenë i shtruar tek neurokirurgjia, por nuk ka specifikuar problemin që ka pasur.
Featured image of article: U shtrua në spital tek neurokirurgjia, aktori Arben Derhemi probleme me shëndetin, sqaron vetë ç’i ndodhi (FOTO) Arben Derhemi

TIRANË– Aktori i njohur shqiptar Arben Derhemi ka pasur momente të vështira me shëndetin ditët e fundit, duke iu nënshtruar edhe një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Vetë aktori ka ndarë një foto në Instagram, ku edhe ka shkruar se ka qenë i shtruar tek neurokirurgjia, por nuk ka specifikuar problemin që ka pasur.

“Falë stafit të neurokirurgjisë dhe punës së mrekullueshme të Doc Ridvan Alimehmeti ju përqafoj të gjithë të interesuarve,”-shkruan ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Arben Derhemit

Miqtë dhe dashamirët e tij janë dyndur në komente dhe i kanë uruar të shkuara, ndërsa aktori i ka sqaruar se ka lënë dyert e spitalit ditën e djeshme dhe po rikuperohet dita-ditës.

(k.m./dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment