Showbiz

Arbana Osmani shfaqet për herë të parë me bark të rrumbullakosur, Xhemi i nxjerr foton: Më the hajde pimë një gotë…

FOTO
Teksa kishin dalë për një gotë verë duket se ndalesa e Xhemit dhe Arbanes ka qënë për një embëlsirë, pasi siç duket në foto moderatorja kishte neps për një të tillë.
Featured image of article: Arbana Osmani shfaqet për herë të parë me bark të rrumbullakosur, Xhemi i nxjerr foton: Më the hajde pimë një gotë… Xhemi shehu, Arbana Osmani

TIRANË– Arbana Osmani është në pritje të fëmijës së dytë dhe duket se kanë nisur dhe tekat e saj për ushqime.

Këtë na e ka treguar Xhemi Shehu, mikesha e moderatores.

Teksa kishin dalë për një gotë verë duket se ndalesa e tyre ka qënë për një embëlsirë, pasi siç duket në foto Arbana kishte neps për një të tillë.

Po ti më the hajde pimë një gotë”– shkruan Xhemi krahas fotos së postuar në instastory ku shfaqet Arbana duke ngrënë një ëmbëlsirë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E veshur me një fustan të zi të ngushtë Arbanës i dallohet barku i rrumbullakosur gjë që i ka sjellë dhe shumë nur në fytyrë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment