Showbiz

Arbana Osmani publikon fotot, si ka qenë e vogël prezantuesja

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar disa foto në rrjetet sociale dhe na ka treguar sesi dukej kur ishte e vogël.
Featured image of article: Arbana Osmani publikon fotot, si ka qenë e vogël prezantuesja Arbana Osmani, moderatore
Përditësuar:

Arbana Osmani është bërë së fundmi nostalgjike dhe ka publikuar  disa foto  nga fëmijëria e saj. 

Prezantuesja nëpërmjet disa InstaStory-sh na ka treguar  pamjen dhe veshjen e saj në ditën  e parë të shkollës. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo shfaqet me flokë të shkurtra, në ngjyrë të errët  dhe shumë embël.  “Mbingarkesë druajtje” shkruan moderatorja krahë fotove në rrjetet sociale. 

J.V/Dosja.al

Arbana Osmani foto nga fëmijëria
Arbana Osmani në ditën e parë të shkollës

Shto Koment