Showbiz

Arbana Osmani promovon librin, ‘bezdiset’ sa më s’ka Xhemi Shehu: Vetëm ty të shoh në kopertina

Por kjo gjë duket se e ka "bezdisur" shoqen e saj të ngushtë Xhemi Shehun, e cila nuk e ka kursyer ironinë. 
Featured image of article: Arbana Osmani promovon librin, ‘bezdiset’ sa më s’ka Xhemi Shehu: Vetëm ty të shoh në kopertina Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

TIRANË– Kohët e fundit Arbana Osmani është marrë shumë me promovimin e librit të saj të ri të gatimit. 

Për të pasur një rezultat sa më të mbarë, Arbana ka dhënë intervista dhe ka dalë kudo për t’u kujdesur vetë për promovimin. 

Por kjo gjë duket se e ka “bezdisur” shoqen e saj të ngushtë Xhemi Shehun, e cila nuk e ka kursyer ironinë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Arbana Osmani

“Vetëm ty dhe kungujt nëpër kopertina shoh këtë muaj ,”-shkruan poshtë fotos me kopertinën e librit Xhemi duke vënë në dukje objektin më të përdorur të festës së Halloween. 

(k.m./dosja.al)

Shto Koment