Showbiz

Arbana Osmani poston momentin e ëmbël nga divani me ‘dy dashuritë’: Përkëdhelje me këta të dy (FOTO)

Arbana Osmani ka postuar një foto me djalin e saj Jon dhe një kotele, që përkëdhelen më njëri-tjetrin.
Featured image of article: Arbana Osmani poston momentin e ëmbël nga divani me ‘dy dashuritë’: Përkëdhelje me këta të dy (FOTO) Moderatorja, Arbana Osmani.

TIRANË– Arbana Osmani është rikthyer nga pushimet e saj, dhe duket se i është përkushtuar totalisht djalit të saj, Jon.

Në një foto të ëmbël nga shtëpia, Arbana Osmani ka treguar dashurinë e Jonit për kafshët. Me një kotele në krah që përkëdhelet me Jonin, Arbana Osmani shkruan:

“Përkëdhelje me këta të dy”.              

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të qeshur dhe duke shijuar momentet pranë njëri-tjetrit, Arbana dhe Joni duken me të lumtur se kurrë.

Postimi i Arbana Osmanit.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment