Showbiz

“Dil që aty teta Pana se e theve”, ja ç’bëjnë Arbana dhe Xhemi kur mblidhen sëbashku(Foto)

Xhemi ka postuar një foto ku shihet që Arbana është futur mes një koshi të lodrave të fëmijëve, e mbi foto shkruan: Dil që aty teta Pana se e theve...
Featured image of article: “Dil që aty teta Pana se e theve”, ja ç’bëjnë Arbana dhe Xhemi kur mblidhen sëbashku(Foto) Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani
Përditësuar:

TIRANË- Dy mikeshat e ngushta, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë shumë kohë së bashku dhe këtë e kanë treguar gjithmonë përmes postimeve në rrjetet sociale si dhe në çdo dalje publike.

Të dyja moderatoret e njohura janë nëna të një djali, kështu që kur mblidhen sëbashku dy djemtë luajnë sëbashku.

Edhe këtë herë, me një postim të bërë sëfundmi në Instastory, Xhemi ka treguar një moment mjaftë të bukur teksa kanë qëndruar sëbashku.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Xhemit në Instastory

Ndryshe nga ditët e tjera që jemi mësuar t’i shohim në restorante apo në ambientet e Top Channel, këtë herë dy mikeshat kanë zgjdhur të qëndrojnë në shtëpi.

E në foton që Xhemi ka postuar, shihet që Arbana ka hipur mbi koshin e lodrave të djalit. Krahas fotos Xhemi shkruan: “Dil që aty teta Pana se e theve.”

A.C/Dosja.al

Shto Koment