Showbiz

“Aq shpejt sa s’ta merr mendja”, Rozana Radi pyetet se kur e ka në plan të martohet, këngëtarja nuk e mendon dy herë përgjigjen

FOTO
Mes shumë pyetjesh të cilat iu janë bërë në instastory, Rozana ka vendosur ti përgjigjet asaj që flet për martesën.
Featured image of article: “Aq shpejt sa s’ta merr mendja”, Rozana Radi pyetet se kur e ka në plan të martohet, këngëtarja nuk e mendon dy herë përgjigjen Rozana Radi

TIRANE- Këngëtarja e njohur, Rozana Radi është tejet aktive në rrjetin social Instagram, aty ku promovon bizneset e saj si edhe projektet televizive. Mirëpo herë pas here artistja i lejon ndjekësit e saj ta pyesin në lidhje me gjërat që mund të kenë kuriozitet.

Mes shumë pyetjesh të cilat iu janë bërë në instastory, Rozana ka vendosur ti përgjigjet asaj që flet për martesën.

“Kur do martohesh?”, ishte pyetja që Rozana iu përgjig:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Aq shpejt sa s’ta merr mendja”.

Postimi në instastory i Rozana Radit

Kujtojmë se për jetën private të Rozana Radit nuk dihet shumë dhe nëse martesa do bëhet aq shpejt sa ajo pohon do jetë me të vërtetë një surprizë për të gjithë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment