Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj bën ‘gabimin’ e madh! Poston foto intime me një mashkull, por pendohet (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj ka postuar momente intime nga krevati me një mashkull, por më pas është penduar dhe e ka fshirë foton.
Featured image of article: Anxhelina Hadërgjonaj bën ‘gabimin’ e madh! Poston foto intime me një mashkull, por pendohet (FOTO) Këngëtarja, Anxhelina Hadërgjonaj.

Anxhelina Hadërgjonaj duket se ka nisur një lidhje të re, dhe në një moment është tunduar duke postuar foto nga dhoma ku ishte me partnerin në momente private.

Një foto disi e paqartë ku duket që Anxhelina është kapur nga beli, nga një mashkull është fshirë pak momente pasi u postua. U publikua gabimisht, apo Anxhelina u pendua, këtë nuk e kuptuam! Por, një gjë është e qartë, Anxhelina është në një romancë të zjarrtë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Risjellim në vëmendje se këngëtarja bukuroshe ka qenë në një lidhje me Fatmir Hysenbelliun, me të cilin u nda kohë më parë.

Foto e postuar në InstaStory nga Anxhelina Hadërgjonaj që më pas u fshi.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment