Showbiz

Anxhela Peristeri i jep fund beqarisë, “martohet” me burrin arab në mes të emisionit(FOTOT)

E  gjitha ka a qenë një shaka, pasi edhe vetë  Anxhela e ka  konfirmuar që  nuk ka dikë  në krah, për momentin.
Featured image of article: Anxhela Peristeri i jep fund beqarisë, “martohet” me burrin arab në mes të emisionit(FOTOT)

TIRANË- Anxhela Peristeri është një ndër këngëtaret e njohura që pëlqehet shumë për vokalin e saj.  Ajo përflitet shumë në mediat rozë duke tërhequr vëmendjen për jetën e saj  private. Këngëtarja ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘Why NOT’ të moderatores Roza Lati në ‘Ora News’.

Gjatë intervistës këngëtarja ka folur për jetën private, duke theksuar se nuk është në një marrëdhënie.

Ndërkohë gjatë një momenti të emisionit  ‘Why Not’ Anxhela është veshur me fustanin e bardhë si nuse, ku foto dhe video ka publikuar edhe Roza në rrjetet sociale, ku duket si një dasëm, ndërsa vetë moderatorja është veshur sërish si  një murgeshë.

“E ftuara speciale për ne sot është Anxhela Peristeri dhe meqenëse kemi merak me kë është a s’është Anxhela, ne si ‘Why Not Shoë’ rikontaktuam me murgeshën dhe thamë t’i vëmë kapakun këtij muhabeti njëherë e përgjithmonë”, shkruan Roza krahas videos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa shihet që në rolin e dhëndrit, një nga pjestarët e stafit është veshur me veshjen tipike të arabëve, duke inskenuar të gjithë momentin.

E  gjitha ka a qenë një shaka, pasi edhe vetë  Anxhela e ka  konfirmuar që  nuk ka dikë  në krah, për momentin.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment