Showbiz

Anxhela Peristeri “çmend” rrjetin, publikon foton me bikini nga bregdeti: E puthur nga…

FOTO
Anxhela ka publikuar një foto ku shfaqet me format perfekte fizike,ku krahas saj ka shkruar: E puthur nga dielli.
Featured image of article: Anxhela Peristeri “çmend” rrjetin, publikon foton me bikini nga bregdeti: E puthur nga… Anxhela Persiteri

TIRANË– Këngëtarja e mirë njohur shqiptare, Anxhela Peristeri teksa po pushon disa ditë në jug të Shqipërisë, ka ndarë edhe me ndjekësit e saj disa momente nga pushimet në det.

Në fotot që ajo ka publikuar shihet se po i shijon në makismum këto ditë pushimi në detit dhe rrezeve të diellit.

Anxhela ka publikuar një foto ku shfaqet me format perfekte fizike,ku krahas saj ka shkruar: E puthur nga dielli.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Menjëherë kanë ardhur edhe komentet e ndjekësve poshtë fotos duke e komplimentuar këngëtaren për pamjen e saj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment