Showbiz

“Do të flesh me ish-të dashurit e mi?”/ Plas SHERRI mes gocave të “Përputhen, Antoneta i hakërrehet Edonës: Je e virgjër s’je e virgjër, ti e the troç për seksin! Ndërhyn Olti Curri: Goca, pazari i fundit….

VIDEO
Nisur nga kjo përgjigje, Antoneta tha se kjo përgjigje synon të japë shumë gjëra njëherësh, pasi fakti që ajo thekson se ka më pas se 5 të dashur tregon se ajo ka një kompleks me ato vajza që kanë më shumë se 5 të tillë.
Featured image of article: “Do të flesh me ish-të dashurit e mi?”/ Plas SHERRI mes gocave të “Përputhen, Antoneta i hakërrehet Edonës: Je e virgjër s’je e virgjër, ti e the troç për seksin! Ndërhyn Olti Curri: Goca, pazari i fundit…. Edona, Olti Curri dhe Antoneta Koçi

TIRANË– Antoneta Koçi dhe Edona, konkurente në “Përputhen”, janë përplasur teksa debatonin për ish-të dashurit e tyre dhe për pjesën e virgjërisë. Të pranishme në studion e “E diell”, Vajzat u kapën pasi Edona deklaroi se kishte më pak se pesë të dashur.

Nisur nga kjo përgjigje, Antoneta tha se kjo përgjigje synon të japë shumë gjëra njëherësh, pasi fakti që ajo thekson se ka më pas se 5 të dashur tregon se ajo ka një kompleks me ato vajza që kanë më shumë se 5 të tillë.

Pjesë nga biseda

Edona: Më fal, ti Antoneta të gjitha gjërat i ke vendosur në vijë dhe të ka ngelur vetëm të flesh me të dashurit e mi?

Antoneta: Pak më parë ai (Dejvi) e pyeti dhe për të dashurit që ka pasur dhe tha ka pasur të dashur por më pak se pesë. Unë ndjeva një lloj frike, hezitimi të Edonës. E donte shumë ta theksonte këtë natën e parë të martesës. Unë nuk e di, nuk po them që nuk e besoj po them që në qoftë se nuk është e vërtetë dhe e ka thënë për t’u dukur. Kjo ndodh rëndomtë në Shqipëri, shumë vajza e kanë problem pavarësisht jetës që bëjnë kanë frikë të flasin, sidomos publikisht, sidomos nëse diçka e tillë dëgjohet nga prindërit e tyre. Sado vjeç të jenë në qoftë se nuk kanë një raport serioz, fejesë ose martesë, e kanë shumë komplekse përgjigjen e kësaj pyetje dhe në shumicën e rasteve japin këtë si përgjigje. Unë thjesht dua t’u jap një forcë të gjitha atyre që të kenë më shumë vetëbesim tek vetja. Nuk ka lidhje aspak kjo pjesa e frikës ndaj familjes. Familja duhet ta kuptojë që kur je maxhoren e dinë vetë se çfarë do të bësh, kjo nuk është një gjë tabu për t’u bërë.

Edona: Unë mund të jap shumë informacione për jetën time private, po them edhe nëse do të krijoj një lidhje në PërPuthen mund edhe t’ja them për të dashurit që kam pasur. Por nuk dua t’i përgjigjem çdo lloj pyetje. Meqë t’i dukesh shumë e hapur për çdo gjë mund të vazhdosh, orën, sekondën, minutin dhe thuaj çdo gjë.

Antoneta: Po e banalizon shumë Edona. Unë thashë më bëri përshtypje.

Edona: Ti u kape tek ish-të dashurit dhe unë po them meqenëse ti ke më shumë për të thënë, unë të sugjeroj që të shprehesh më shumë për veten tënde. Për pjesën time merrem unë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Antoneta: Shiko unë nuk thashë vërtet se sa të dashur ke ti, je e virgjër apo s’je e vrigjër.

Olti Curri: O gopca pazari fundit, sa kenë pasur vërtet….

Antoneta: Olti nuk ka nevojë për banalizime. Edona e dha nëj përgjigje dhe për marrëdhëniet seksuale dhe tha që do bëj seks natën e parë të dasmës. M’u duk shumë e pabesueshme.

Edona: Edhe? Unë nuk jap çdo informacion që në takimin e parë, ti që jepi, vazhdo.

Momenti pas minutes 40:00

(f.m/dosja.al)

Shto Koment