Showbiz

Anna Lika në një lidhje me Drilon Hoxhën? Fatma dhe Aulona u zbulojnë sekretin

Me kapelë dhe me fytyrën e mbuluar me jakën e xhaketës që mbante veshur, ai u shreh: Anna Lika është në një lidhje me Drilon Hoxhën! Burimet e mia jozyrtare e ka konfirmuar këtë gje.
Featured image of article: Anna Lika në një lidhje me Drilon Hoxhën? Fatma dhe Aulona u zbulojnë sekretin Driloni Dhe Anna

TIRANË– Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxha. Gjatë emisionit të radhës në “Thumbon”, dy moderatoret e zbuluan këtë gjatë një bisede me personin e tyre misterioz që qëndron gjithmonë në studio.

Me kapelë dhe me fytyrën e mbuluar me jakën e xhaketës që mbante veshur, ai u shreh: Anna Lika është në një lidhje me Drilon Hoxhën! Burimet e mia jozyrtare e ka konfirmuar këtë gje.

Aulona, ndërkohë u shpreh se kjo është një gjë shumë e mirë pasi shumë histori dashurie kanë nisur gjatë xhirimeve të ndonjë filmi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po mirë ti na merr ndonjë prononcim të tyre,”- i tha Aulona, misteriozit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment