Showbiz

Ankohet Alesia Bami: Vajzat e ekranit duan të më sulmojnë, janë xheloze e s’di ç’kanë me mua….dasmën e dua në kalanë e Krujës

E pyetur nga moderatori se si e gjen kjo verë ajo është shprehur se beqare duke hedhur poshtë zërat për një fejesë të mundshme.
Featured image of article: Ankohet Alesia Bami: Vajzat e ekranit duan të më sulmojnë, janë xheloze e s’di ç’kanë me mua….dasmën e dua në kalanë e Krujës Alesia Bami

VLORE– Alesia Bami ka zbuluar se xhelozia mes femrave në ekran ekziston mirëpo nuk ia ka idenë se përse e sulmojnë atë. Teksa ka qenë e ftuar në “Pushime on top” moderatorja ka thënë se ka më shumë miq se mikesha.

Kam më shumë miq se sa mikesha, kam edhe shoqe por jashtë televizionit. Nuk e di se çfarë kanë me mua.Nuk e di seç kanë diçka që duan të sulmojnë. Unë kam një gjë që nëse dikush nuk është në lartësinë time nuk më intereson fare se ccfarë nxjerr nga goja. Them vazhdo, bëhuni të famshëm me emrin Alesia Bami”, ka thënë Alesia.

E pyetur nga moderatori se si e gjen kjo verë ajo është shprehur se beqare duke hedhur poshtë zërat për një fejesë të mundshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jam shumë e vogël për tu fejuar”, ka thënë Alesia duke i dhënë fund thashethemeve.

Ajo është pyetur edhe për dasmën e ëndrrave dhe Alesia u shpreh se do donte të martohej në kalanë e Krujës, pra në vendlindjen e saj.

(A.B)/Dosja.al

Një Koment në “Ankohet Alesia Bami: Vajzat e ekranit duan të më sulmojnë, janë xheloze e s’di ç’kanë me mua….dasmën e dua në kalanë e Krujës

  1. Ty te rrofshin tulet se per te tjera aaaahhhhaaaa edhe dy emra skuadrash apo dy rezultate ndeshjesh nuk i nxjerr nga goja tamam ….kshu qe sa te kesh asetet ok ..mos e rruj palloshin fare e kshu vazhdo ..kompesoje me cik zbulesa me shum …kush degjon se cthua ti ..ter i kan syt ke tulet e tuja hahahahah

Shto Koment