Bota

Angelina Jolie tregon si e përjetoi divorcin me Brad Pitt: Ndihem e lodhur

Aktorja Angelina Joli tregon se divorcin me Brad Pitt e ka kaluar me shumë vështërsi dhenë atë periudhë është ndjer e lodhur
Featured image of article: Angelina Jolie tregon si e përjetoi divorcin me Brad Pitt: Ndihem e lodhur Brad Pitt dhe Angelina Joli

Angelina Jolie e pranon se divorci me Brad Pitt ishte shumë i vështirë, duke e lënë atë ndjenjën “jo shumë të fortë” gjatë viteve të fundit, por, për fat të mirë, rolet e saj të ardhshme në  i kanë dhënë një nxitje shumë të nevojshme.

Aktorja 44-vjeçare mahniti në tapetin e kuq në Disney’s D23 Expo të shtunën në mbrëmje, teksa ishte për të promovuar vazhdimin e Maleficent: Mistress Of Evil dhe rolin e saj të parashikuar si Thena në Marvel’s Eternals.

Aktora Angelina Joli ka folur rreth divorcit me Brad Pitt duke theksuar se ka qenë një periudhë shumë e vështirë duke e bërë të ndihej jo shumë  e forte. Një ndër motivimet për aktoren kanë qenë dhe rolet e saj të ardhshëm në EternalsdheMaleficent’.

Aktorja 44-vjeçare shkëlqeu ë tapetin e kuq në Disney’s D23 Expo të shtunën në mbrëmje, teksa ishte për të promovuar vazhdimin e Maleficent: Mistress Of Evil dhe rolin e saj të parashikuar si Thena në Marvel’s Eternals.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Angelina do të riaplikojë rolin e saj si një personazh mjaft i ashpër, ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë.

Angelina u nda nga Brad, 55 vjeç, në shtator 2016 pas dy vitesh martesë dhe 12 vjet së bashku dhe rreth divorcit ajo u shpreh për E! News në D23, se: “Unë jam si të gjithë dhe… sidomos këto vitet e fundit nuk kanë qenë më të lehta, dhe nuk jam ndjerë shumë e fortë. Ka diçka kur nuk ndjeheni shumë të fortë, ku e shtyni veten

Burimi: METRO

 

Shto Koment