Politike

Anëtarët e “European Democrat Students”: Votoni Lulzim Bashën, duhet të bashkoheni rreth liderit të vetëm europian në Shqipëri

VIDEO
Në një video të publikuar nga kryedemokrati Lulzim Basha, dëgjohet që të rinjtë kërkojnë daljen e shqiptarëve për të votuar për Partinë Demokratike.
Featured image of article: Anëtarët e “European Democrat Students”: Votoni Lulzim Bashën, duhet të bashkoheni rreth liderit të vetëm europian në Shqipëri Anëtarët e “European Democrat Students”

TIRANË– Anëtarët e “European Democrat Students” u kanë bërë thirrje të rinjve shqiptarë që të dalin dhe të votojnë për Partinë Demokratike.

Në një video të publikuar nga kryedemokrati Lulzim Basha, dëgjohet që të rinjtë kërkojnë daljen e shqiptarëve për të votuar për Partinë Demokratike.


Ata u kërkojnë të rinjve shqiptarë që të bashkohen rreth të vetmit liderit të sotëm auropian.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në 25 Prill ju të gjithë duhet të bashkoheni rreth liderit të vetëm europian në Shqipëri, rreth Lulzim Bashës. Duke filluar nga kjo ditë, e ardhmja euopiane ju pret, me të cilën të gjithë do të jeni krenarë. Tani është koha të tregoni vendosmërinë tuaj,”- dëgjohet ndër të tjera në video.

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment