Showbiz

Andrra Destani bën dedikimin më romantik në përvjetorin e 4-t të martesës me Sinan Hoxhën (FOTO)

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha festojnë sot 4 vjetorin e martesës së tyre, dhe bashkëshortja ka zgjedhur një dedikim romantik për këngëtarin.
Featured image of article: Andrra Destani bën dedikimin më romantik në përvjetorin e 4-t të martesës me Sinan Hoxhën (FOTO) Këngëtari, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja, Andrra Destani.

TIRANË– Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij bukuroshe, Andrra Destani mbushin plot 4 vite të martuar. Në këtë datë të shënuar, Andrra ka zgjedhur t’i dedikojë një mesazh romatik bashkëshortit të saj, ku me fjalë të ëmbla i shfaq hapur vlerësimin dhe dashurinë.

“Nëse e di se çfarë është dashuria, kjo është vetëm prej teje. Gëzuar përvjetorin e katërt dashuri”- shkruan Andrra Destani në rrjete sociale.

Çifti i famshëm janë prej 4 vitesh bashkë, dhe si fryt të dashurisë kanë djalin e tyre Ansi. Duket se dashuria e tyre është me themele të forta, dhe tani presim ndonjë lajm të bukur nga Andrra!

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

If I know what love is, it is because of you. Happy 4th anniversary love @sinanhoxha_ ❤️

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment