Aktualitet

Andi Bushati “bashkohet” me Ramën, Carla Bruni bën bashkë dy ‘armiqtë’ e përbetuar në Butrint (FOTO)

 • Me zërin e ëmbël të Carla Brunit në sfond, Rama shijon paqen në Butrint. Kryeministri poston videon plot dashuri
 • Andi Bushati ishte prezent mbrëmë në koncertin e Carla Brunit në Butrint. Në këtë koncert ishte prezent edhe familja Rama.
  Featured image of article: Andi Bushati “bashkohet” me Ramën, Carla Bruni bën bashkë dy ‘armiqtë’ e përbetuar në Butrint (FOTO) Andi Bushati dhe Balina Bodinaku në Butrint

  Tiranë- Analisti Andi Bushati është fotografuar në amfiteatrin e Butrintit në koncertin e këngëtares franceze Carla Bruni. Bushati shfaqet në foton e mëposhtme bashkë me Balina Bodinakun, partneren e tij. Me nga një gotë në dorë ata po shijojnë koncertin.

  Por duhet të themi se në këtë koncert ishte edhe familja Rama, Edi Rama, Linda Rama, Rea Xhillari dhe Zaho i vogël.

  Rama në videon që postoi në rrjetet sociale u shfaq  i qeshur krah gruas së tij Linda Ramës e dy fëmijëve, Reas dhe Zaho, ndërkohë në sfond dëgjohej kënga franceze.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Theksojmë se Andi Bushati është një nga kritikët e Ramës.

  Është zëri i Carla Brunit, gruas së Nicolas Sarcozy që po mban koncert në Butrint teksa prezanton albumin e saj më të ri me 11 këngë me titullin “Prekja franceze”. Nga ana tjetër opozita mbajti një protestë paqësore në Tiranë.

  J.V/Dosja.al

  Shto Koment