Showbiz

Ami poston fotot verbuese, Ermal Mamaqi se përmban dot vetën! Ja çfarë i shkruan

Ermal Mamaqi i ka shprehur gjithë dashurinë që ndjen bashkëshortes së tij, me një fjalë: Të dua!
Featured image of article: Ami poston fotot verbuese, Ermal Mamaqi se përmban dot vetën! Ja çfarë i shkruan Amarda Toska, moderatore dhe Ermal Mamaqi, aktor humori.

TIRANË– Amarda Toska ka realizuar një tjetër set fotosh. Veshur me një këmishë të bardhë që nxjerr në pah supet e saj, me buzët e kuqe flakë ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave, personazheve të shoëbiz-it që kanë komentuar, por edhe bashkëshortin e saj, Ermal Mamaqin.

Çifti prej vitesh janë bashkë, dhe kanë dy fëmijë. Një martesë mesa duket e sukseshme, ku mbizotëron dashuria, që vetë aktori nuk nguron t’ja shprehë publikisht, sa herë t’i jepet rasti.

“A lum ai burri jot… të dua!”-shkruan aktori i humorit në postimin e bashkëshortes së tij, Amardës.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Gjithmone ne duar profesionistesh! @venerebyami @blertadujaka_studioblerta ❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment