Showbiz

Ami i përgjigjet pyetjes ngacmuese ‘Po këta ç’ne bashkë?’: Nuk më tremb suksesi i Ermalit

Amarda Toska në një rrëfim të veçantë i është përgjigjur të gjithë atyre që kanë vënë në pikëpyetje lidhjen e saj me Ermal Mamaqin.
Featured image of article: Ami i përgjigjet pyetjes ngacmuese ‘Po këta ç’ne bashkë?’: Nuk më tremb suksesi i Ermalit Aktori i humorit, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska.

TIRANË – Në një rrëfim të veçantë me Edi Manushin në “Këndin e së vërtetës”, Amarda Toska ka ardhur në një rrëfim të sinqertë ku ka folur dhe për marrëdhëniet e saj me aktorin e humorit, Ermal Mamaqi. Moderatori i ka kujtuar Amit shprehjen që qarkullon prej kohësh, që kur Ermal Mamaqi dhe ajo u lidhën bashkë: “Po këta çne bashkë?”

E kam dëgjuar në fakt disa herë këtë shprehje, por megjithatë ne që prej fillim të lidhjes sonë kemi qenë paksa të bindur për vazhdimësinë dhe e mendonim të dy, që vetëm koha do t’i vërtetonte të kundërtën njerëzve dhe në fakt ne kemi qëndruar të lidhur më shumë se kurrë. Për gjatë gjithë viteve, kemi punuar, krijuar gjëra bashkë dhe mendoj që ata që kanë folur…”- është shprehur Amarda Toska.

Gjithashtu e pyetur nga moderatori nëse e tremb suksesi i bashkëshortit, që tashmë ka korrur sukses të vazhdueshëm në disa drejtime, si moderator dhe aktor Ami është përgjigjur e bindur që s’e tremb aspak sepse janë njohur në skenë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Nuk më tremb suksesi Ermalit edhe e dini pse. Sepse ne jemi njohur ne nje ambjent artistësh. Ne jemi rritur në ambjente artistike dhe kemi bërë shkollë artistike të dy. Nuk më tremb por nuk them që nuk ka shqetësime, sfida dhe pengesa që duhen kaluar”,- ka vijuar Ami.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment