Showbiz

Me bikini nga pishina, Ami ‘nxehet’ keq me Ermalin: Kur i thua burrit të të bëjë foto

Ami dhe Ermali kanë nisur pushimet në Turqi. Por diçka e ka 'mërzitur' Amin, e cila 'e qan' hallin e saj me të gjithë.
Featured image of article: Me bikini nga pishina, Ami ‘nxehet’ keq me Ermalin: Kur i thua burrit të të bëjë foto Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska po shijojnë pushimet në Belek të Turqisë,bashkë me dy fëmijët e tyre, Joelin dhe Sia-n.

Të dy kanë postuar në rrjetet sociale foto dhe video nga momentet e relaksit. Dje Ami publikoi një foto me bikini në pishinë, të cilën me siguri ia ka realizuar bashkëshorti.

Por sot Ermali e paska nxehur ‘keq’ Amin në shkrepjen e fundit që i ka bërë, foto të cilën Ami e ka publikuar duke treguar se rezultati nuk paska qenë ashtu siç pritej.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kur i thua burrit të të bëjë foto”,-shprehet Ami teksa na tregon foton e keqe që i ka bërë moderatori, i cili në fakt ka fokusuar këmbën e tij në vend të saj.

Postimi i Amit në Instagram.

L.K/Dosja.al

Shto Koment