Bota

Amerikani merr gërshërët dhe i pret organin gjenital dashnorit të gruas, e merr në duar dhe dhuron skena në rrugë

Një njeri nga Florida ka hyrë në shtëpinë e dashnorit të gruas së tij dhe i ka prerë organin gjenital me gërshërë.
Featured image of article: Amerikani merr gërshërët dhe i pret organin gjenital dashnorit të gruas, e merr në duar dhe dhuron skena në rrugë Alex Bonilla, amerikani që kreu aktin e tmerrshëm.

SHBA, Florida – Një ngjarje e rëndë është shënuar në Florida. Alex Cesar Bonilla prej kohësh kishte nuhatur tradhtinë bashkëshortore. Ai ka marrë vendimin drastic për t’i prerë organin gjenital mashkullit që i kishte marrë gruan.

Alex është futur në shtëpinë e dashnorit të gruas bashkë me një palë gërshërë dhe i ka prerë organin gjenital. Me një armë në dorë, ai e ka lidhur atë dhe më pas i ka prerë penisin.

49-vjeçari dyshohet se u largua nga skena me organin gjenital të viktimës në duar duke tmerruar banorët dhe u arrestua menjëherë pasi i dëmtuari telefonoi për ndihmë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dy fëmijët e viktimës ishin brenda shtëpisë kur ndodhi sulmi i tmerrshëm, sipas një raporti të arrestimit.

Burimi: Daily Mail

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment