Editorial

Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për ata që duan të udhëtojnë drejt SHBA-së

Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për ata që duan të udhëtojnë drejt SHBA-së.
Featured image of article: Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për ata që duan të udhëtojnë drejt SHBA-së Ambasada amerikane
Përditësuar:

Tiranë- Ditën e sotme Ambasada Amerikane ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të kalojnë pushimet në SHBA.

Nëpërmjet një njoftimi në ‘Facebook’ ambasada bën me dije se të gjithë të interesuarit për vizë turistike mund të pyesin për të marrë çdo informacion dhe do të marrin çdo përgjigje.

“Po planifikoni të udhëtoni në Shtetet e Bashkuara për pushime? Unë jam këtu për t’iu përgjigjur pyetjeve që mund të keni rreth aplikimit për vizë turistike! #PyetAnen”, thuhet në njoftimin e ambasadës.

Postimi në Facebook

J.V/Dosja.al

Shto Koment