Showbiz

AMA i tërhoqi vëmendje për etikën në emision, Roza Lati nuk e lë me kaq

Pasi moderatores Roza Lati, ju tërhoq vëmendja për sjellje jashtë etike në emisionin e saj nga AMA, ajo ka shpërthyer në komente lidhur me këtë!
Featured image of article: AMA i tërhoqi vëmendje për etikën në emision, Roza Lati nuk e lë me kaq Moderatorja, Roza Lati.

Ditën e djeshme u bë me dije se moderators Roza Lati i është tërhequr vëmendja për shkelje të normave ligjore dhe etike. Në njoftimin zyrtar AMA shkruan se vendimi është bazuar në puntatën ku moderatorja bashkë me këngëtaren Beby G shfaqen duke dredhur cigare në studio, por Roza ka shpërthyer!

Puntata ku ajo dridhte cigare në studio bashkë me këngëtaren Gordana Kingji u përfol gjatë në media, dhe ajo pati dhe një përplasje me një gazetar që vendosi ta hidhte në gjygj.

Ajo ka reaguar në Instagram ku shkruan:                                        

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hahahaha vazhdoni përmendni emrin tim, për duhanin e dredhur”.

Reagimi i Roza Latit, në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment