Showbiz

“Alo…alo…”, Blerina Bombaj tregon për meshkujt që e telefonojnë pas orës 11 të darkës: Burri ka qef t’u flasë, unë me shpejtësi e fik

VIDEO
Blerina Bombaj zbuloi se numrin e saj të telefonit e ka publik në rrjete sociale dhe për këtë arsye merr telefonata të shumta.
Featured image of article: “Alo…alo…”, Blerina Bombaj tregon për meshkujt që e telefonojnë pas orës 11 të darkës: Burri ka qef t’u flasë, unë me shpejtësi e fik Blerina Bombaj

TIRANE– Dietologia e njohur Blerina Bombaj ka zbuluar se në disa raste meshkujt e telefonojnë në orën 11 të natës. Këtë gjë ajo e zbuloi ditën e sotme teksa ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”.

Dietologia zbuloi se numrin e saj të telefonit e ka publik në rrjete sociale dhe për këtë arsye merr telefonata të shumta.

Blerina thotë se bashkëshorti ka dëshirë t’i përgjigjet këtyre telefonatave, ndërsa ajo tenton me shpejtësi që të fikë telefonin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duke qënë se e kam dhe numrin në Instagram, bie ndonjëherë dhe pa lidhje fare dhe me thënë të drejtën mos të gënjej kot. Nëse do bjeri telefoni në orën 11 të darkës do ta kapi ai. Bie telefoni nga meshkuj dhe alo, alo, alo duhet të jenë kshu, njerëz me problemet e tyre domethenë. Zakonisht e ka qef im shoq që të përgjigjet, se ne rastisim që jemi bashkë gjatë gjithë kohës. Ai ka qef ti përgjigjet unë e fik direkt’– tregoi ne studio Blerina.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment