Showbiz

Almeda Abazi publikon foton e ëmbël me Tolgahan, urimi i veçantë për 5 vjetorin e lidhjes së tyre (FOTO)

Dashuria e tyre duket se tashmë është mëse e konsoliduar, dhe është parë edhe me foton e fundit që ajo publikuar duke u puthur me Tolgahan.
Featured image of article: Almeda Abazi publikon foton e ëmbël me Tolgahan, urimi i veçantë për 5 vjetorin e lidhjes së tyre (FOTO) Almeda Abazi dhe Tolgahan

TIRANË- Aktorja e njour shqiptare Almeda Abazi, është shumë e dashur për publikun shqiptar.
Almeda sëbashku me partnerin e saj turk janë bërë prindër të një djali në maj të këtij viti, të cilin e quajtë Efehan.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj, ku duket qartë se çifti është teje i lumtur sidomos pas ardhjes në jetë të djalit.

Dashuria e tyre duket se tashmë është mëse e konsoliduar, dhe është parë edhe me foton e fundit që ajo publikuar duke u puthur me Tolgahan.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Almeda dhe Tolgahan ditën e sotme bëjnë pesë vite që janë në një marrëdhënie dashurie, prandaj dhe në 5-vjetorin e lidhjes së tyre ka zgjedhur foton më të ëmbël.
Krahas fotos me të Almeda shkruan: 5 ❤️.

 

A.C/Dosja.al 

Shto Koment