Aktualitet

Një burrë dhe një grua, dalin detaje nga plagosja me armë në Allias, mister shkaqet

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e plagosjes apo rethanat e ngjarjes. Nuk bëhen me dije as identetet e të plagosurve.
Featured image of article: Një burrë dhe një grua, dalin detaje nga plagosja me armë në Allias, mister shkaqet
Përditësuar:

TIRANËDosja.al ka zbardhur detaje të reja nga plagosja me armë zjarri në Allias. Burime nga vendngjajrja bëjnë me dije se të plagosurit me armë janë një burrë dhe një grua. Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e plagosjes apo rethanat e ngjarjes. Nuk bëhen me dije as identetet e të plagosurve.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Njazi Meka”, në zonën e njohur si Allias. Policia ndodhet në vendngjarje dhe pritet të mësohen detaje të mëtejshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment