Showbiz

Alketa ‘i sulmoi’ të gjithë për ironitë, Elton Deda bën deklaratën e fortë për Festivalin e RTSh-së: Të qeshura me playback…

Elton Deda ka deklaruar, se gjithçka në Festivalin e Radio Televizionit Shqiptar këtë vit, ishte playback.
Featured image of article: Alketa ‘i sulmoi’ të gjithë për ironitë, Elton Deda bën deklaratën e fortë për Festivalin e RTSh-së: Të qeshura me playback… Vera Grabocka, Alketa Vejsiu dhe Elton Deda.

TIRANË- I ftuar në emisionin e mëngjesit në Top Channel “Wake Up”, Elton Deda ka zgjedhur të tregohet i sinqertë, duke dhënë opinionin e tij për Festivalin e 58-ë të RTSh-së.

“Muzikë e shtuar me playback, të qeshura me playback, duartrokitje me playback,”- ka thënë Elton Deda gjatë intervistës, duke thumbuar në këtë mënyrë dy organizatoret e këtij eventi për këtë vit, Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment